Jaunumi un aktualitātes

2013.gada  11.janvārī tika atklāta izstāde “Zilākalna Marta—mīti un patiesība”.

2013.gada  25.janvārī tika atklāta V.Nikonova fotogrāfiju izstāde “Krāsainā Eiropa” , kas lieliski ļauj sajust krāsu bagātību un košumu gan dabā, gan cilvēkos.

2013.gada 22.februārī, Ludzas Novadpētniecības muzejā Valsts robežsardzes (VRS) Aviācijas pārvaldes 5. gadadienas pasākumu ietvaros tika atklāta VRS Aviācijas pārvaldes izveidotā ceļojošā fotoizstāde ,,Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldei 5 gadi".

2013.gada 12. februārī Ludzas Novadpētniecības muzeja kolektīvs kopā ar Ludzas mūzikas pamatskolas audzēkņiem un viņu skolotājiem rīkoja pavasara gaidīšanas svētkus, kas ar jautrām un skaļām izdarībām, skandējot Meteņdienas tautasdziesmas un ticējumus, tika dzīta prom bargā ziema.

Aicinām piedalīties fotokonkursā „Putni un mēs”

 

                 Ludzas Bērnu un jauniešu centrs un Ludzas Novadpētniecības muzejs aicina ikvienu interesentu piedalīties fotokonkursā „Putni un mēs”. Foto konkursa mērķis ir vērot un iemūžināt putnus fotogrāfijās, kuras vēlāk varēs aplūkot izstādē Ludzas Novadpētniecības muzejā visi apmeklētāji. Iesūtītie darbi tiks vērtēti divās vecuma grupās: pirmā vecuma grupa – bērni un jaunieši (līdz 25 gadiem), otrā vecuma grupa - pieaugušie. Fotokonkursa rezultātu paziņošana, uzvarētāju apbalvošana un izstādes atklāšana notiks 2013.gada 11.aprīlī plkst. 13.00 Ludzas Novadpētniecības muzejā „Putnu dienas” pasākuma ietvaros. Izstāde būs skatāma līdz šī gada 31.maijam. Konkursa pirmo vietu ieguvēji saņems dāvanu kartes 20.00 Ls vērtībā no SIA „Sākums A”, būs arī veicināšanas balvas.

2013.gada 23.martā Ludzas Novadpētniecības muzejā notika Ģimenes diena „Nāc, nākdama, Lielā diena”. Uz pasākumu tika uzaicināta Euharistiskās Jēzus māsu kongregācijas māsa Brigita. Saturīga un emocionāla klostermāsas Brigitas  uzstāšanās izraisīja lielu interesi gan bērnos, gan pieaugušajos. Sarunas laikā viņa vēlreiz atgādināja, kas ir Gavēnis, Lielā Piektdiena un kāpēc mēs svinam  Lieldienas.

 

Arhīvs

2013.gada pasākumi