Darba laiks svētku dienās

Muzejā notiek darbs pie jaunās Vēstures ekspozīcijas daļas izveides

Viens no Ludzas Novadpētniecības muzeja darbības virzieniem ir Austrumlatgales kultūrvēsturiskā mantojuma popularizēšana, veidojot interesantas interaktīvas ekspozīcijas, un tā pieejamības nodrošināšana muzeja apmeklētājiem.  Jāatzīst, ka apmeklētāji muzeju pamatoti identificē ar tā ekspozīcijām.

(more…)

Atklāta radošo darbu izstāde “Mana dažādā – vienīgā Latvija”

2023.gada 20.oktobrī Ludzas Novadpētniecības muzejā tika atklāta radošo darbu izstāde “Mana dažādā – vienīgā Latvija”. Izstādē apskatāmi zīmējumi, pērlīšu rotas, mandalas, kvilings, darinājumi no dabas materiāliem, oriģināli apģērbu modeļi. To visu ir veidojuši Ludzas Bērnu un jauniešu centra pulciņu dalībnieki.

(more…)

Notiks Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra radošo darbu izstādes atklāšana

Atklāta Ludzas daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra klientu darbu izstāde ”No sirds uz sirdi”

No 2023.gada 26 septembra skatāma Ludzas daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra klientu darbu izstāde ”No sirds uz sirdi”. Mēs, Ludzas novada Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centra speciālisti, uzskatām, ka  katram cilvēkam piemīt sava individualitāte. Ar Ludzas daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra klientu darbu izstādi ”No sirds uz sirdi” izstādi vēlamies parādīt, ka ar ārēju cilvēcisku palīdzību ikviens ir spējīgs radīt, radīt kaut ko skaistu, saimnieciski noderīgu un māksliniecisku.

(more…)

Eiropas kultūras mantojuma dienu 2023 ietvaros var apskatīt Ludzas Lielo sinagogu

Ir pagājuši vairāk nekā trīsdesmit gadi kopš Eiropas kultūras mantojuma dienu radīšanas. Šī skaistā, mantojuma ideālus vienojošā tradīcija ik gadu septembrī iekustina vairāk nekā 20 miljonu cilvēku prātus, dodot piepildījumu Eiropas identitātes labākai izpratnei.

(more…)