Noslēdzies Ziemassvētku konkurss

Ludzas Novadpētniecības muzejs sirsnīgi pateicas visiem Ziemassvētku konkursa “Mans eglītes rotājuma stāsts” dalībniekiem, kas mūsu steigas pārpildītajā laikmetā ir atraduši laiku un izteikuši vēlmi izstāstīt savu īpašo stāstu. Katrs iesūtītais stāsts ir mīļām un siltām atmiņām caurstrāvots, kas lasītāju neviļus ierauj tajā bērnu dienu burvestības mirklī, kad istabu piepilda tikko ienestas eglītes smarža un no kartona kastes laukā tiek celtas visu gadu saudzīgi glabātās eglīšu mantiņas.

(more…)

Darba laiks svētku dienās


Darba laiks svētku dienās

Gaišus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno Gadu!

Darba laiks svētku dienās

Muzejs pieejams apmeklētājiem

Muzeju drīkst apmeklēt vekacinētas vai COVID 19 pārslimojošas personas, uzrādot derīgu COVID – 19 sertifikātu, kā arī bērni līdz 12 gadu vecumam.  Līdzās sertifikātam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Telpās apmeklētājiem un darbiniekiem jālieto sejas un deguna aizsegs, jāievēro 2 metru distance.

Bērni līdz 12 gadu vecumam muzeju var apmeklēt tikai kopā ar pieaugušajiem, kuri var uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Bērniem no 12 gadiem jāuzrāda vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu skrīninga testu ar negatīvu rezultātu.