Notiks Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra radošo darbu izstādes atklāšana

Atklāta Ludzas daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra klientu darbu izstāde ”No sirds uz sirdi”

No 2023.gada 26 septembra skatāma Ludzas daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra klientu darbu izstāde ”No sirds uz sirdi”. Mēs, Ludzas novada Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centra speciālisti, uzskatām, ka  katram cilvēkam piemīt sava individualitāte. Ar Ludzas daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra klientu darbu izstādi ”No sirds uz sirdi” izstādi vēlamies parādīt, ka ar ārēju cilvēcisku palīdzību ikviens ir spējīgs radīt, radīt kaut ko skaistu, saimnieciski noderīgu un māksliniecisku.

(more…)

Eiropas kultūras mantojuma dienu 2023 ietvaros var apskatīt Ludzas Lielo sinagogu

Ir pagājuši vairāk nekā trīsdesmit gadi kopš Eiropas kultūras mantojuma dienu radīšanas. Šī skaistā, mantojuma ideālus vienojošā tradīcija ik gadu septembrī iekustina vairāk nekā 20 miljonu cilvēku prātus, dodot piepildījumu Eiropas identitātes labākai izpratnei.

(more…)

Aicinām pieteikties jaunajai vakancei

Ludzas Novadpētniecības muzejs aicina darbā krājuma glabātāju! 

Ludzas Novadpētniecības muzejs izsludina konkursu uz vakanto muzeja krājuma glabātāja amatu (uz pilnu darba slodzi un nenoteiktu laiku).

 

(more…)

Atklāta izstāde “”Tauriņi” viz”

Ludzas pilsētas svētku ietvaros Ludzas Novadpētniecības muzejā tika atklāta Igovenu ģimenes darbu izstāde ““Tauriņi” viz”. Izstādē skatāmi Ilonas adījumi, Aivara un Kaspara kokgriezumi, Kristīnes gleznas un pērļošanas tehnikā veidotās kompozīcijas, Miķeļa kokā iededzinātie zīmējumi. Par sevi radošā ģimene saka: “Mūsu ģimenes pašizpausme – mēs darot radam, vienkārši tā aiz prieka, laimes un gara spēka.”

(more…)

Notiks Igovenu ģimenes darbu izstādes atklāšana

Tāds īsts mākslinieks mums ir viens – Kristīne, pēc profesijas pabeigusi gan Rēzeknes Mākslas un Dizaina vidusskolu, gan Mākslas akadēmiju. Par to, ka mēs esot radoši un būtu jādalās savā arodā un saviem darbiem un darbiņiem, saņēmām atziņas no draugiem, radiem un paziņām. Citādi mums tas visiem, diezgan droši varam teikt, kā tāda pašizpausme vien ir un vienmēr vēlme kaut ko rosīties un darīties, par ko pašiem, protams, prieks – ir ar ko palepoties un vienam par otru palielīties!

(more…)