Ģimenes diena Ludzas Novadpētniecības muzejā „Mums jautri kopā būt!”

2011.gada 4.jūnijā Ludzas Novadpētniecības  muzejā notika Ģimenes dienai veltīts izklaides pasākums „Mums jautri kopā būt!”. Apmeklētājus sagaidīja Meža māte un jautrais klauns. Meža māte atklāja maziem apmeklētājiem dzīvnieku noslēpumus un pārbaudīja viņu atjautību, uzdodama mīklas par dzīvniekiem.

(more…)

Ludzas muzejā atklāta jauna ekspozīcija

2011. gada 14.maijā jau septīto reizi Latvijā notika starptautiskāAkcijaMuzeju nakts 2011”. Akcijas iniciatori un tradīcijas iedibinātāji ir Francijas Kultūras un komunikāciju ministrija. Latvijas muzeji šajā akcijā piedalās kopš 2005.gada. Visās Akcijās piedalījās arī Ludzas Novadpētniecības muzejs.

(more…)


„Vitebskas senatne – II”

2010.gada 28. un 29.oktobrī Ludzas Novadpētniecības muzeja direktore Inga Prikule un direktores vietniece zinātniskajā darbā Milāna Bule piedalījās starptautiskā zinātniski praktiskā konferencē „Vitebskas senatne – II” Baltkrievijas Republikas Vitebskas pilsētā. Konferenci organizēja Vitebskas apgabala Novadpētniecības muzejs. (more…)

Ģimenes diena Ludzas Novadpētniecības muzejā

Rūķis kopā ar Meža māti aicināja apmeklētājus dzīvnieku  valstī. Ciemiņi turoties pie burvīgās auklas kopā ar Rūķi devās ceļojumā. Ceļojuma sākumā Meža māte aicināja apmeklētājus iejusties dažādu dzīvnieku lomās. (more…)

„Es ar smaidu ņemšu visu, Vasara ko dāvās man…”

No 2010.gada 9. augusta līdz 13.augustam Ludzas Novadpētniecības muzejs rīkoja  otro Starptautisko plenēru ar nosaukumu „Es ar smaidu ņemšu visu, Vasara ko dāvās man…”.  (more…)

Mārtiņa Rozes fotoizstādes „Lauki šodien un rīt” atklāšana

Mārtiņa   Rozes fotoizstādes „Lauki šodien un rīt” atklāšana

M.Roze stāsta, ka šis vaļasprieks viņam ir kopš pamatskolas. Iziets ceļš no tumšās istabas ar sarkano lampu, ķimikāliju vanniņām līdz pat digitālajai fotogrāfijai. (more…)