Notiks Igovenu ģimenes darbu izstādes atklāšana


Tāds īsts mākslinieks mums ir viens – Kristīne, pēc profesijas pabeigusi gan Rēzeknes Mākslas un Dizaina vidusskolu, gan Mākslas akadēmiju. Par to, ka mēs esot radoši un būtu jādalās savā arodā un saviem darbiem un darbiņiem, saņēmām atziņas no draugiem, radiem un paziņām. Citādi mums tas visiem, diezgan droši varam teikt, kā tāda pašizpausme vien ir un vienmēr vēlme kaut ko rosīties un darīties, par ko pašiem, protams, prieks – ir ar ko palepoties un vienam par otru palielīties!

Runājot par “Tauriņu” māju nevar nepieminēt Greidānu sādžu Raipoles pusē, kur varētu meklēt mūsu saknes īstajai iedvesmai un gara brīvībai. Vienreizēja daba un ļoti unikāla aura. Mēs bērni – Kaspars, Kristīne un Miķelis šeit pavadījām daudzas bērnības nedēļas nogales un tētim – Aivaram šī ir dzimtā zeme. Tik tikko Jūnija sākumā svinējām Igovenu dzimtas salidojumu un vēlreiz pārliecinājāmies, ka šī vieta visiem sniedz burvīgas atmiņas un patīkamu atkal kopā būšanu.

            Arī “Tauriņu” mājā daba nav sveša. Pagalms zaļo, zied un burtiski staro ar mammas – Ilonas rosīgajām rociņām iekoptajām puķu dobēm, krūmiem un kokiem. Mums pat ir pašiem sava ierīkota, kā mēs viņu saucam, “Bebru” taka! Nekas vairāk kā krūmi un aizsprostoti, sarakti tuneļi meliorācijas grāvī, bet visi kas to gājuši ir stāvā sajūsmā. Pie tam gadās arī redzēt kādu bebru, putnus, stirnu vai citu meža zvēru, klausīties putnu dziesmās, mini ūdenskritumu čalās! Smeļamies iedvesmu, protams, visur kur var pasmelties, bet dabas tuvība ir viennozīmīgi mūsu vienojošais faktors.

            Izstādē esam iekļāvuši tēva – Aivara un Kaspara aroda mīlestību pret koku un galdniecības darinājumiem, mammas – Ilonas aizrautību ar adīšanu un tamborēšanu, Kristīnes māksliniecisko izpausmi tā visplašākajā nozīmē. Kā nedalāmu daļu no Igovenu ģimenes pievienojam arī Miķeļa savulaik iededzinātos koka zīmējumus. Mūsu ģimenes pašizpausme –  mēs darot radam, vienkārši tā – aiz prieka, laimes un gara spēka. ””Tauriņi” viz” dažādās nokrāsās un esiet laipni gaidīti!